"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Szeroko pojęte wyposażenie, to nie tylko odpowiednie umeblowanie i akcesoria, jakie stawiamy w naszym domu.

Uwagę powinniśmy skierować także na wyposażenie naszego pokoju, które daje nam najwięcej światła - nasze okna. 
To nieprawda, że okna muszą być nudne.
Planując wyposażenie wnętrza, nie powinniśmy zapomnieć także i o nich. W wielu domach całe zadbanie o wygląd naszych okien skupia się na kupieniu karniszy oraz powieszeniu na nich odpowiednio dobranych firanek czy zasłon. To błąd! Powinniśmy bardziej zaszaleć. Jeżeli mamy trochę powierzchni obok okien możemy postawić na niezwykle ozdobne okiennice wewnętrzne. Zdziwieni, że okiennice nie musza być tylko na zewnątrz? Okiennice wewnętrzne, są znacznie ciekawsze od rolet, mogą być ciekawiej zdobione a oferują nam bardzo zbliżoną funkcjonalność. 
Po co zostawać przy zwykłych roletach, skoro możemy odróżnić się od reszty naszych znajomych w tak prosty sposób jak montaż okiennic. Shuttersy, bo tak brzmi ich inna nazwa, są bardzo ładnym dodatkiem do dużych okien balkonowych, ale nic im nie umniejsza, jeśli zamontujemy je nawet w bloku. Ważne, aby dobrze współgrały z charakterem naszego wnętrza. Wybierając shuttersy musimy uważnie przyjrzeć się materiałowi z jakiego są wykonane. Czy posiadają odpowiedni filtr UV oraz są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią, która może je zniszczyć - ale i wtedy nic straconego, wszak zawsze okna pcv można okleić lub pomalować na kolor dostępny z palety na stronie http://www.artel-art.pl/malowanie-okien-pcv/ 

Jeśli będą spełniały te parametry możemy je zamontować nawet w łazience, gdzie będą wspaniałym, eleganckim sposobem na zapewnienie sobie intymności. Ich dużym plusem jest to, że nie odcinają dopływu świeżego powietrza.

Galeria zdjęć:

shuttersy

okiennice wewnętrzne

wyposażenie wnętrza