"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Wszyscy chcemy dobrze wyglądać.

Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego! Każdy z nas pragnie dobrze się czuć. Dlatego dbamy o siebie i swoje ciało. Zdrowo się odżywiamy i ćwiczymy, aby lepiej czuć się we własnym ciele. To działa, ale jest dobre na dłuższą metę. Z kolei jeśli potrzebujemy poprawy samopoczucia w danej chwili to najlepsze jest po prostu ładnie się ubrać! W końcu czujemy się pewniej gdy jesteśmy elegancko ubrani. Nie każdego jednak stać na wymianę całej garderoby, a chciałby być wyjątkowy i mieć unikalne ubrania. 

To nic trudnego!
Wystarczy trochę farby do tkanin! Dzięki niej w mig zmienisz swoje stare, nudne ubrania w wyjątkowe, wzorzyste kreacje, które zachwycą każdego! Farby do malowania bawełny nie są trudne w użytkowaniu. Wystarczy, że przeczytasz pierwszy z brzegu poradnik w internecie. Jeśli chcesz zasięgnąć porady odwiedź sklep z farbami do tkanin we Wrocławiu. W tym miejscu nie tylko kupisz odpowiednie rzeczy, ale także możesz zadać pytania ekspedientom, którzy doskonale znają tajniki farbowania tkanin! Aby Twoje ubrania były jeszcze żywsze możesz dodać więcej kolorów! W ten sposób na pewno wyróżnisz się z tłumu. Aby mieć jeszcze więcej zabawy z farbowania ubrań możesz zrobić zakupy tutaj to razem z przyjacielem albo z przyjaciółką!


Pamiętajcie, że farbować możecie nie tylko koszulki, ale także spodnie, spódnice czy nawet buty! Jeśli macie trochę zdolności plastycznych możecie nawet coś napisać albo narysować! Doskonałym pomysłem na wyróżnienie się są także naszywki na plecaki czy kurtki. Dzięki temu będziecie niepowtarzalni. Kolory na pewno sprawią, że będziecie pewniejsi siebie.

Galeria zdjęć:

farby

tkanina

bawełna

hobby

sztuka

malowanie