"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Coraz więcej osób decyduje się na opuszczenie miasta i budowę domu na jego obrzeżach. Trudno się temu dziwić, bowiem bardzo zanieczyszczone powietrze i miejski zgiełk nie zachęcają do przebywania tam dłużej niż to konieczne, czyli np. w związku z obowiązkami zawodowymi.

Nierzadko wybór osób chcących rozpocząć budowę własnego domu pada na te parterowe, niejednokrotnie tańsze w budowie i użytkowaniu.

Dla kogo domy parterowe

Budowę takiego domu powinni wziąć pod uwagę właściciele stosunkowo dużych działek, ponieważ takie rozwiązanie wymaga większej powierzchni niż dom piętrowy.Jest to idealne rozwiązanie w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych, a także dla rodziców małych dzieci.

Osoby, którym zależy na szybkim ukończeniu budowy domu powinny obejrzeć projekty domów parterowych i zobaczyć na ile odpowiada im takie rozwiązanie. Jeśli okaże się ono wystarczająco atrakcyjne, warto zdecydować się na budowę właśnie z takiego projektu, ponieważ roboty budowlane w tym przypadku przebiegają zdecydowanie szybciej, niż np. przy budowie domu piętrowego, czy z poddaszem użytkowym.

Projekt gotowy czy "szyty na miarę"

Obydwa rozwiązania mają zalety. Gotowe projekty domów dla jednej rodziny można przeglądać w katalogach na stronie internetowej, a wybór jest naprawdę duży. Zwykle podana jest wycena budowy domu z takiego projektu, zatem niewiele kosztów może nas zaskoczyć. Ponadto prawdopodobnie z tego projektu niejednokrotnie skorzystano już wcześniej, zatem jest to sprawdzone rozwiązanie.

Również projekt wydaje się być korzystnym rozwiązaniem. Przede wszystkim jest idealnie dopasowany do oczekiwań klienta - przez cały czas realizacji zlecenia, jest on w kontakcie z architektem, zatem już gotowy powinien być odzwierciedleniem tego, co rodzina sobie wymarzyła.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny