"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Jednym z najczęściej odwiedzanych krajów przez turystów z całego świata jest oczywiście Japonia.

Panuje tam całkowicie inna kultura, niż ta, z którą spotykamy się na co dzień. Warto więc odwiedzić to państwo i zapoznać się z innym życiem. To może być niesamowita przygoda, którą zapamiętamy do końca naszych dni.

Oczywiście jeśli wyjeżdżamy za granicę, od razu zaczynamy interesować się zabytkami danego państwa. Chcemy poznać jego historię, tradycję oraz najciekawsze miejsca. Nie zapominajmy jednak o codziennych sprawach. Podróżowanie po Japonii będzie jeszcze przyjemniejsze, jeśli pozwolimy sobie na spokojnie poznawać ten kraj. Nie musimy przecież podczas jednego wyjazdu od razu wszystkiego zwiedzić. Zostawmy sobie coś na inną podróż. Warto więc np. zainteresować się ogólnym życiem i pracą w Japonii. Wielu Japończyków wykonuje różne zadania na specjalnych polach. Uprawia się na nich oczywiście ryż. Tego typu uprawy nie są dostępne w Polsce. Warto więc odwiedzić takie pola ryżowe, bo robią one ogromne wrażenie. Wiele z nich ma nocą dodatkowe podświetlenie. Najlepiej więc wybrać się na takie pola podczas ciemnego wieczoru. To właśnie w ten sposób zyskamy najwięcej, niesamowitych wrażeń.

Oczywiście będąc w nieznanym nam dotąd kraju, koniecznie musimy skosztować regionalnych smakołyków. Dania japońskie znacznie różnią się od naszych polskich potraw. Mają inny smak, wygląd, a nawet kolor. Są również przygotowywane z innych składników. A czego warto spróbować w Japonii? Jednym z najpopularniejszych dań tego kraju jest sushi. Każdy powinien przynajmniej raz w życiu go skosztować. Sushi w Tokio smakuje zupełnie inaczej od tego, które znajdziemy w polskich restauracjach. Postarajmy się więc zapoznać z kuchnią innych krajów. Dzięki temu wzbogacimy swoje smaki i nauczymy się nowych rzeczy.

Na niezapomnianą podróż do Japonii zaprasza biuro podróży Ex Oriente Lux. Szczegóły na temat programu tej wycieczki oraz propozycje wycieczek do innych krajów Azji znajdziecie na stronie exorientelux.pl.

Galeria zdjęć:

turystyka

podróże

wycieczki