"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Imprezy integracyjne to są często momenty, na które długo czekamy.

Wspólne spędzanie wolnego czasu to przecież wspaniały pomysł na zabawę oraz zacieśnienie koleżeńskich więzów. Okazja do relaksu i chwili zapomnienia od codziennych obowiązków.

Obsługa imprezy firmowej jednak to nie byle jaka sprawa, ponieważ wymaga wielu przygotowań, chociaż to akurat zależy głównie od tego ile osób będzie ona obejmowała. Przede wszystkim musimy wiedzieć jaki charakter ma mieć to spotkanie. Czy będzie to kolacja i wspólne tańce, czy typowa impreza w klubie nocnym, a może wspólne ognisko, spanie pod namiotami lub wyprawa survivalowa? Aby sprawdzić się w trudnych warunkach można też na przykład spróbować paintballa, co jest ostatnio bardzo popularne wśród firm. Organizacja imprezy integracyjnej to spore zadanie, ponieważ w założeniu trzeba zadowolić wiele osób i sprawić, że wszyscy będą się dobrze bawić. A jak wiadomo nie jest to łatwe, dlatego często sięga się po pomoc profesjonalnych agencji eventowych.

Coraz częściej organizuje się również eventy dla firm, które mogą mieć różny charakter, w zależności od tego, jaka jest nasza grupa docelowa. Może być to na przykład koncert albo jakaś impreza tematyczna, piknik firmowy oraz wiele innych. Organizacja imprezy integracyjnej musi zacząć się od wybadania preferencji danej grupy, a następnie trzeba poszukać odpowiedniego miejsca, gdzie to wszystko miałoby się odbyć. Oczywiście na samym początku trzeba ustalić jeszcze termin, który lepiej żeby już się nie zmieniał. Z kolei obsługa imprezy firmowej to zadanie dla osób, które są przygotowane na każdą ewentualność, nawet to, że jej uczestnicy będą bawić się do białego rana.

Eventy dla firm to rozrywka, która na pewno się opłaci, ponieważ zadowoleni pracownicy są przecież maszyną napędową naszego interesu, a o to trzeba dbać stale.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

imprezy