"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Coraz częściej nasze noworoczne postanowienia o schudnięciu i zadbaniu o kondycję zaczynamy realizować dopiero na wiosnę.

Okazuje się jednak, że nasza forma fizyczna naprawdę odbiega od ideału, i to pod bardzo wieloma względami. Jeśli nie chcemy próbować cudownych diet, czy też wolimy uniknąć zakwasów i kontuzji po zbyt intensywnym wysiłku, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z cyklu konsultacji u trenera personalnego. Kim jest taki trener i co może on nam zaoferować?

Jeśli mieszkamy w mieście takim, jak Wrocław, tego typu instruktorzy działają przy wielu większych klubach fitness we Wrocławiu. Niektórzy są związani z jedną placówką, pozostali działają jako wolni strzelcy, zaś część szkoleniowców z tej ostatniej grupy oferuje nawet indywidualne ćwiczenia w domach swoich klientów. Dobry, certyfikowany trener personalny, to specjalista nie tylko od układania spersonalizowanych planów ćwiczeń, ale również człowiek, który zna się na zbilansowanym odżywianiu i pomoże nam ułożyć zdrowy jadłospis - dzięki czemu nie tylko zgubimy zbędne kilogramy, ale także będziemy cieszyć się coraz lepszą formą fizyczną i unikniemy wielu chorób cywilizacyjnych.

Indywidualny dobór treningu - doskonała opcja dla kobiet  w ciąży, seniorów i osób  po długiej rekonwalescencji

W każdym z wyżej wymienionych przypadków trudno byłoby samodzielnie ustalić sobie plan treningowy, tak aby na początku drogi do lepszej formy uniknąć rozmaitych błędów. Ponadto, regularne spotkania z trenerem podniosą motywację u każdego, kto wcześniej nie był przyzwyczajony do systematycznych ćwiczeń.
Warto dodać, że mieście takim jak Wrocław ma siedzibę stowarzyszenie, które działa pod nazwą "Polski Związek Trenerów Personalnych". Do jego członków należą osoby z licencją trenera, zdobytą po ukończeniu kursów i zdaniu testów sprawnościowych oraz egzaminów teoretycznych.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

sport