"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Każda para młoda marzy o wspólnym wyjeździe, który pozwoli im nacieszyć się sobą i spędzić czas tylko we dwoje.

Wiele osób decyduje się na wyjazd zagraniczny, ale niektóre pary wybierają Polskę. Czy warto?

Ślub to spory stres - wymaga poważnych przygotowań i dużego zaangażowania, a załatwienie wszystkich niezbędnych spraw zajmuje często wiele miesięcy.

Czasem organizowanie wesela staje się także przyczyną różnych sporów i konfliktów w rodzinie, co dodatkowo zwiększa napięcie. Dlatego nie można się dziwić, że wiele par po zakończeniu wesela marzy o tym, żeby po prostu odpocząć, oderwać się od codziennych problemów i spędzić czas w swoim towarzystwie. Dla większości osób podróż marzeń to wyprawa do ciepłych krajów, gdzie mogą zrelaksować się na plaży pod palmami i wykąpać w oceanie. Jednocześnie wielu nowożeńców decyduje się na wyjazd do różnych miejscowości w Polsce. Czasem wynika to z powodów finansowych - nie każdego stać na zagraniczne wojaże, ale często są to po prostu osoby, które lubią podróżować po kraju. W końcu Polska jest również miejscem atrakcyjnym pod względem turystycznym i można znaleźć tutaj wiele ciekawych okolic, które świetnie nadają się na miesiąc miodowy. Jednym z najbardziej romantycznych miejsc są na przykład Bieszczady lub do Poznań hotel Podziwianie pięknych widoków w towarzystwie ukochanej osoby jest doskonałym sposobem na wspólne spędzenie wyjątkowych chwil. Młode pary, które lubią góry, mogą zdecydować się także na wyjazd do Zakopanego.

Wiele osób chętnie wybierze miesiąc miodowy w górskiej chatce z pięknym widokiem roztaczającym się z okien, zamiast luksusowego hotelu lub kurortu. Będzie to na pewno oryginalny pomysł na podróż poślubną w romantycznym otoczeniu natury.
Podróż poślubna w Polsce nie musi być wyłącznie niezbyt ciekawym rozwiązaniem dla osób, które dysponują ograniczonymi środkami finansowymi. Równie dobrze może okazać się świetnym pomysłem na romantyczny wyjazd, który dostarczy wielu miłych wrażeń i wspomnień oraz pozwoli na scementowanie związku.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny