"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Potrzebujesz zorganizować ciekawy i udany event, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie masz czasu załatwiać wszystkich spraw organizacyjnych i formalności z tym związanych? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie skorzystanie z usług, jakie oferuje firma eventowa.


Jest to agencja, której specjalnością jest organizowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń, imprez oraz spotkań. Skorzystanie z usług tego typu firmy stanowi gwarancję, że twój event przebiegnie w sposób sprawny i należycie zorganizowany. Doskonale funkcjonująca agencja eventowa z Warszawy nie boi się żadnych wyzwań i jest gotowa sprostać wymaganiom każdego klienta - nawet najbardziej wymagającego. Wystarczy, że przedstawisz pracownikom swoje oczekiwania i od tego momentu nie musisz już o nic więcej się martwić. 


Ostatnimi czasy organizacja eventów w Warszawie jest bardzo modną praktyką, z której korzystają zarówno zarządy korporacji, mniejsi przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Firmy eventowe perfekcyjnie orientują się w tym, co obecnie jest popularne oraz wiedzą w jaki sposób przeprowadzić event, żeby wszyscy uczestnicy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach. Nie czekaj, tylko już dziś zdecyduj się skorzystać z usług warszawskiej agencji eventowej, żeby mieć pewność, że twoje wydarzenie będzie niezwykłe pod każdym względem.


Więcej informacji na stronie: www.capitalevent.pl/s-135-imprezy-firmowe-w-warszawie

Galeria zdjęć:

agencja

 eventy

 biznes

 warszawa

 organizacja