"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Wygodne i stylowe pantofle domowe dla całej rodziny, dostępne są w korzystnej cenie na stronie producenta.

Wykonane z największą starannością i z dbałością o każdy szczegół, uszyte są z materiałów bardzo dobrej jakości. 
Producent pantofli posiada w swojej ofercie wiele różnych modeli, które optymalnie dopasowują się do stopy. Rozmiary duże i małe, dla dzieci oraz dorosłych odznaczają się różnymi wzorami tkanin. Uszyte z ciepłych i miękkich materiałów zagwarantują wygodne chodzenie w jesienne i zimowe dni. Dopasowana do kształtu stopy podeszwa do gwarancja wygodnego ich noszenia. Producent kapci w swojej ofercie posiada modele wypełnione ciepłą wyściółką, sięgające wysokością do kostki. 
Tak zwane "walonki" to wersja dla osób, które narzekają w zimie na zmarznięte stopy. Sięgające do połowy łydki bambosze wyściełane są w środku kożuszkiem. Specjalnie dla Pań zostały zaprojektowane kapcie z polaru, które można założyć po kąpieli, aby szybko przemknąć z łazienki do sypialni. 
Kapcie wsuwane to wersja dla aktywnych osób, które często wychodzą i wchodzą do domu. Bez problemu można je wsuwać i zsuwać bez dodatkowych utrudnień. Dla najmłodszych zaprojektowano małe kapcie z wesołymi akcentami. 
Pluszowe zabawki lub postacie z ulubionych bajek, które można nosić na nogach to świetna zabawa dla dzieci. Ale również i panowie doczekali się czegoś dla siebie. Wersja męska pantofli domowych jest jednokolorowa: szara, czarna lub brązowa. Są także bardziej odważne modele kilkukolorowe z napisami lub bez.
Szukasz pantofli? Zajrzyj na stronę http://naturalstyle.pl/pl/meskie

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

biznes