"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Obdarowywanie powinno sprawiać radość temu, kto daje i temu, kto dostaje.

Po to przecież sprawiamy komuś prezent, aby zobaczyć chociaż cień radości na jego twarzy. Jest nam wtedy niezwykle miło i przyjemnie. Niestety, czasami tego "uśmiechu" nie ma, a my wtedy czujemy się byle jak. Staraliśmy się przecież wybrać jak najlepiej, bo chcieliśmy za coś podziękować, dać coś komuś z jakiejś okazji itp., a tu w oczach obdarowanego zamiast radości, widzimy rozczarowanie. Bo wybieranie prezentu nie jest prostą sprawą. 
Jeśli znamy kogoś świetnie - na pewno jest dużo łatwiej. Wiemy, jakie ma zainteresowania, hobby, co lubi (a czego nie), a i tak czasami zdarzy nam się kupić coś, co nie trafi w jego gust. Jeśli znamy kogoś słabiej, to staramy się wybrać "coś bezpiecznego" - książkę, notes, pióro itp. Szukamy po prostu czegoś neutralnego, co ewentualnie może się tej osobie przydać. Czasami jednak, chcemy jakimś drobnym upominkiem za coś podziękować zupełnie obcej osobie. Nie chcemy jednak by poczuła się niezręcznie (że np. prezent jest za drogi itp.). Wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem są kosze prezentowe z wikliny, do których można włożyć dobre produkty spożywcze typu - wino, herbata, kawa, czekolada itp. 
Takie wiklinowe kosze na prezenty, wyglądają znacznie ładniej, niż zwykła papierowa torebka prezentowa. Można je bez problemu wręczyć młodej parze w dniu ślubu czy sąsiadce za to, że odbiera nasze dziecko ze szkoły. Ładnie przyozdobione folia i kokardą potrafią zrobić naprawdę dobre wrażenie. I co ważne - taki prezent "nie zmarnuje się" albo "nie pójdzie w kąt", a to przecież właśnie nam chodzi, gdy coś komuś dajemy.
Więcej o koszach na stronie: https://www.wikliniarnia.pl/pl/c/Kosze-wiklinowe-upominkowe-i-prezentowe/110

Galeria zdjęć:

kosz

wiklina

prezent