"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

W samochodach spędzamy coraz więcej czasu, jesteśmy bowiem coraz bardziej mobilni.

Dlatego też przemieszczamy się dziennie nawet po kilkadziesiąt kilometrów i dobrze by było, gdybyśmy zadbali o to, by sobie jakoś tą podróż umilić i pozostawać skoncentrowanym. Tak sam, często czekamy gdzieś w samochodzie, na przykład na parkingu, czy też na kogoś i musimy się czymś zająć. 
Opisane urządzenia kupisz na stronie: https://radiocar24.pl/stacje-multimedialne-1-din

Co możemy wtedy zrobić?
Czas może nam umilić na przykład stacja multimedialna do samochodu, którą zawczasu zainstalujemy. Nowsze modele aut, szczególnie te wyżej cenione, mają takie stacje na wyposażeniu, my praktycznie możemy ją jednak zamontować do każdego pojazdu posiadającego odpowiednią przegródkę. Oczywiście, najczęściej będziemy używali takiej stacji do słuchania radia, jest to jednak tylko jedna z jej funkcjonalności. Za pomocą takiej stacji możemy też na przykład oglądać zdjęcia albo filmy w popularnych formatach, co jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli właśnie nie mamy co zrobić z wolnym czasem, a pozostajemy w samochodzie. Sterowanie jest bardzo wygodne, bo odpowiada za to duży panel dotykowy.
Oczywiście, taki sprzęt car audio musi mieć też dobre głośniki w zestawie, postarajmy się więc o komplet stereo wraz z subwooferem, a dzięki temu doznania będą naprawdę nieziemskie. Jeżeli już jesteśmy w temacie elektroniki samochodowej, to warto jest nie ograniczać się tylko do multimedialnego sprzętu audio-wideo, ale zainstalować w swoim pojeździe na przykład czujniki parkowania. Z pewnością nie raz już gdzieś dobiliśmy, próbując zmieścić nasze auto w ciasnej bramie, albo dojeżdżając do słupka. Dzięki takim czujnikom więcej nam to nie grozi.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny