"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Mężczyźni przywiązują dużą wagę do zegarków.

To ich ulubiony element, który dopełnia cały strój. Zakup zegarka jest często trudnym zadaniem, modny zegarek męski to podstawa garderoby, każdego stylowego mężczyzny. Zegarek sportowy, który pasuje do wszystkiego jest ostatnio topowym produktem wśród mężczyzn. Często zakup zegarka jest bardzo ważny. Zegarek sportowy ożywi każdy strój. Modny zegarek męski będzie dopełnieniem zarówno luźnej stylizacji na grilla jak i bardziej wyrafinowanego stroju.

Zegarek sportowy nadaje się również do strojów bardziej eleganckich właśnie ze względu na swój niezobowiązujący charakter. Bardzo modne jest przełamywanie elegancji sportowymi dodatkami, dlatego zegarek sportowy to najlepszy wybór dla aktywnych mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój aktywny tryb życia nawet w oficjalnych sytuacjach.

Modny zegarek męski to także idealny pomysł na prezent. Wszystkie panie, które mają dylematy co kupić swoim mężczyznom z okazji rocznicy, urodzin czy innej okazji mogą wybrać modny zegarek męski. Taki prezent zawsze będzie trafnym wyborem, który posłuży naszym panom wiele lat. Zakup zegarka to poważna sprawa. Jest to przedmiot uniwersalny, który jednak często podkreśla styl i jest niezbędnym dodatkiem w każdej sytuacji.

Zakup zegarka to sprawa kluczowa dla każdego mężczyzny, na szczęście rynek oferuje odpowiednie modele dla każdego. Zapraszamy do sklepu z zegarkami Techtime - szczegóły na stronie https://techtime.pl.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny