"Turniej golfowy Pro-Am"

W turniejach Pro-Am członkowie PGA stale sprawdzają poziom swojej gry. Poznają stan umiejętności swoich uczniów. Pomagają amatorom w sytuacji turniejowej oraz w interpretacji reguł golfowych. Zawodowcy (Playing Pro i Teaching Pro) grają o pieniądze i pozycję w Order of Merit. Najlepsi z amatorów natomiast walczą o pokonanie zawodowców, o miejsce w rankingu Pro-Am Tour oraz o ciekawe nagrody rzeczowe.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą cieszyć się umięśnioną i szczupłą sylwetką.

W tym celu biegamy i chodzimy regularnie na siłownię, gdzie oprócz spalania tkanki tłuszczowej wzmacniamy i modelujemy ciało. Jeśli zależy nam na bardziej efektywnym treningu warto zakupić dostępny na rynku zegarek wielofunkcyjny. Jest to świetny gadżet, który z pewnością poprawi jakość naszego treningu i pozwoli monitorować parametry. 
Zegarki wielofunkcyjne w zależności od kwoty, którą chcemy przeznaczyć na jego zakup posiadają wiele przydatnych amatorom i wyczynowym sportowcom funkcji. Wyposażone są w pulsometr, GPS, kalendarz, timer szczególnie ważny przy interwałach, licznik spalonych na treningu kalorii i przebytych kilometrów oraz pokazują również aktualną godzinę. Te wszystkie funkcje pozwolą nam bardziej przyłożyć się do treningu, ponieważ pokazywane parametry bardziej nas zmobilizują do spalenia większej ilości kalorii i przejścia większej liczby kilometrów. Nasze zdrowie na tym zyska i oczywiście też sylwetka, którą w lecie z dumą będziemy pokazywać w stroju kąpielowym. Na rynku dostępne są również zegarki męskie z pulsometrem, które przydadzą się mężczyznom podczas biegania w terenie i ćwiczenia na bieżni, rowerku czy orbitreku. 
Taki zegarek kontroluje nasz puls, dzięki czemu możemy zmniejszyć lub zwiększyć wysiłek, aby osiągnąć bardzo dobre efekty spalając tkankę tłuszczową. Zegarek treningowy do 200zł możemy kupić w sklepie tanizegarek.pl, aby cieszyć się jego funkcjonalnością i wysoką jakością. Warto dbać o swoje ciało. W tym celu możemy się wspomóc dostępnymi na rynku różnymi modelami zegarków sportowych dla kobiet i mężczyzn.

Galeria zdjęć:

sport

trening

zegarek

czas